Serwis i naprawa klimatyzacji – Wejherowo

Klimatyzacja to bardzo pożyteczne i pożądane rozwiązanie, które  ułatwia funkcjonowanie szczególnie w porze letniej. Wówczas temperatura na zewnątrz jest wysoka. Korzystanie z klimatyzacji dobrze wpływa też na mieszkańców i pracowników w każdej porze roku. Możliwość regulowania temperatury pozwala na ustawienie optymalnych parametrów ciepła w pomieszczeniu.

Serwis klimatyzacji Wejherowo od lat zajmuje się przeglądem i naprawą systemów klimatyzacji.

Błyskawiczne i terminowe naprawy klimatyzacji – Wejherowo

Zajmujemy się precyzyjną konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych, przeglądamy klimatyzatory i w razie potrzeby wykonujemy naprawę instalacji. Nasz serwis naprawy klimatyzacji Wejherowo i okolice przez lata swojej działalności zyskał bardzo dobre opinie wśród klientów.  Firma pełni też role doraźnego pogotowia technicznego, które w razie pilnej potrzeby od razu zjawia się na miejscu i rozwiązuje problem.

Serwis klimatyzacji serwisuje urządzenia klimatyzacyjne pochodzące od różnych producentów. Posiadamy wyłącznie oryginalne części zamienne, które montujemy w klimatyzatorach. Każdy klient indywidualny i firma mogą w dowolnej chwili z naszym serwisem klimatyzacji w Wejherowie  podpisać umowę, która ułatwi wzajemną współpracę. Takich klientów zawsze traktujemy priorytetowo.

Zapraszamy do współpracy

Firmę cechuje wysoki poziom świadczonych usług, doświadczenie i profesjonalne podejście do klienta. Jeżeli zdecydują się Państwo na stałą współpracę z nami, możecie mieć pewność, że klimatyzacja będzie zawsze w dobrym stanie. Z naszą obsługą, będzie służyła Wam długie lata.

Jesteś z Wejherowa lub okolic?
Napisz do nas!

Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak
ul. Lęborska 28
84-241 Gościcino

Kom.: 666-300-007

Email: biuro@nowak-klima.pl

Wysyłając wiadomość korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zapytanie przez Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak, z siedzibą w Gościcinie, ul. Lęborska 28. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Wiem, że przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia.  Gdzie pracujemy?

  Pracujemy nie tylko w Wejherowie! Z przyjemnością będziemy serwisować klimatyzację również w okolicznych miejscowościach. Sprawdź czy Twoja miejscowość znajduje się na liście, a jeśli jej tam nie znajdziesz to zawsze możesz do nas zadzwonić i zapytać o dostępność usług.

  Bolszewo
  Gościcino
  Orle
  Góra
  Zamostne
  Kniewo
  Zelewo

  Kochanowo
  Kębłowo
  Kąpino
  Pętkowice
  Gowino
  Gniewowo
  Kąpino

  Inne miejscowości:
  Reda
  Puck
  Rumia
  Łeba
  Strzebielino
  Luzino
  Lębork