Klimatyzacja – Gdynia

Firma Chłodnictwo-Klimatyzacja Nowak od lat oferuje swoje profesjonalne usługi w Gdyni oraz w okolicach. Na co dzień zajmujemy się doradztwem, sprzedażą, montażem, a także serwisowaniem urządzeń klimatyzacyjnych. Nad zadowoleniem i bezpieczeństwem klientów czuwa zespół doświadczonych ekspertów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego i biznesowego.

Doświadczenie

Doradztwo

Projektowanie

Od lat współpracujemy z najbardziej wymagającymi klientami, dlatego przygotowani jesteśmy do realizacji rozbudowanych instalacji. Nasi specjaliści zadbają o indywidualne podejście oraz zaprojektowanie klimatyzacji, która będzie skrojona na miarę potrzeb klienta i jego możliwości.

Po fazie projektowania zapewnimy również profesjonalny i czysty montaż klimatyzacji oraz jej uruchomienie i wykonanie podstawowych testów. Ponadto gwarantujemy również regularne serwisowanie i ewentualne naprawy.

Posiadamy niezbędne doświadczenie i narzędzia, które pomogą w bezpiecznej instalacji i eksploatacji klimatyzacji w Gdyni i okolicach.

Doskonale wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby. Dzięki temu do każdego z Was podchodzimy w sposób indywidualny i oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru systemu.

Pracujemy z każdym wiodącym producentem urządzeń klimatyzacyjnych. Skorzystanie z naszych usług to gwarancja wysokiej jakości oraz zadowolenia i bezpieczeństwa klientów na latach.

Jesteśmy odpowiedzialni za przeprowadzenie całego procesu, od projektowania po montaż klimatyzacji i jej serwis. Dzięki temu nie musicie się o nic martwić. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

a może masz już klimatyzację

I szukasz serwisu?

Jesteś z Gdyni lub okolic?
Napisz do nas!

Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak
ul. Lęborska 28
84-241 Gościcino

Kom.: 666-300-007

Email: biuro@nowak-klima.pl

Wysyłając wiadomość korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zapytanie przez Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak, z siedzibą w Gościcinie, ul. Lęborska 28. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Wiem, że przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia.  Gdzie pracujemy?

  W Gdyni pracujemy w następujących dzielnicach. Ale to nie wszystk0! Z radością zamontujemy klimatyzację również w okolicznych miejscowościach. Sprawdź czy Twoja miejscowość znajduje się na liście, a jeśli jej tam nie znajdziesz to zawsze możesz do nas zadzwonić i zapytać o dostępność usług.

  Babie Doły
  Chwarzno-Wiczlino
  Chylonia
  Cisowa
  Działki Leśne
  Dąbrowa
  Grabówek
  Kamienna Góra
  Karwiny
  Leszczynki
  Mały Kack
  Obłuże
  Oksywie
  Orłowo
  Pogórze
  Pustki Cisowskie-Demptowo
  Redłowo
  Śródmieście
  Wielki Kack
  Witomino-Radiostacja
  Witomino-Leśniczówka
  Wzgórze św. Maksymiliana

  Inne miejscowości:
  Wejherowo
  Reda
  Rumia
  Łeba
  Strzebielino
  Luzino
  Lębork