Klimatyzacja – Rumia

Chłodnictwo – Klimatyzacja Nowak od ponad dekady prężnie działa na terenie Rumi i świadczy usługi sprzedaży, montażu oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych. Zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów gwarantuje, że również Tobie dostarczymy niezawodne rozwiązanie do Twojego biura, domu czy mieszkania.

Doświadczenie

Doradztwo

Projektowanie

Instalacja systemów klimatyzacji wymaga ogromnej wiedzy, a także doświadczenia. Dzięki wykwalifikowanym oraz posiadającym odpowiednie uprawnienia i certyfikaty specjalistom, zapewniamy prawidłowo wykonany montaż i brak niepożądanych efektów.

Potrafimy zapewnić swoim klientom całkowitą satysfakcję z przebiegu realizacji i jakości naszej pracy, jak i późniejszej funkcjonalności systemu. Co ważne, cechujemy się szybkim, profesjonalnym i kompleksowym montażem.

Dodatkowo bardzo cenimy estetykę i czystość wykonywanej pracy. Z naszej strony liczyć można na projekt i doradztwo w wyborze rozwiązań chłodniczych. Zachęcamy również do zapozniania sie z bogatą ofertą naszej firmy, w której znajdują się m.in: chłodnictwo, komory chłodnicze i mroźnicze, oszuszacze.

a może masz już klimatyzację

I szukasz serwisu?

Najlepsze rozwiązania
dla wymagających

Bazując na wieloletnim doświadczeniu pomagamy w wyborze jak najlepszych rozwiązań opartych na potrzebach i możliwościach Klienta i docelowego miejsca instalacji. Oferujemy montaż następujących rodzajów klimatyzatorów:

 • Klimatyzator ścienny to najbardziej popularny typ klimatyzatora do użytku domowego. Każde urządzenie posiada wiele funkcji dodatkowych. Poza tym taki klimatyzator jest niesamowicie łatwy w montażu i posiada intuicyjny system sterowania.
 • Klimatyzator podsufitowy to po prostu urządzenie, które montuje się pod sufitem danego pomieszczenia. Często spotykany jest w hotelach, sklepach czy biurach z tego względu, że w wydajny sposób obniża temperaturę powietrza na większej powierzchni.
 • Klimatyzator przypodłogowy to urządzenie montowane, jak sama nazwa wskazuje, przy podłodze. Charakteryzuje się tym, że strumień zimnego powietrza kierowany jest do góry, co jest bardzo efektywne w pomieszczeniach domu czy mieszkania.
 • Klimatyzator kasetonowy rozprowadza powietrze inaczej niż pozostałe rodzaje klimatyzatorów. Sprawdza się najlepiej tam, gdzie powierzchnia do ochłodzenia jest naprawdę duża. Wtedy urządzenie pokazuje pełnię swoich możliwości.
 • Klimatyzator kanałowy jest to urządzenie, za pomocą którego można rozprowadzać zimne powietrze na wiele pomieszczeń. System ten jest skomplikowany, droższy, ale niesamowicie wydajny. Jedno urządzenie odpowiada za niską temperaturę w całym systemie pomieszczeń.

Jesteś z Rumi lub okolic?
Napisz do nas!

Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak
ul. Lęborska 28
84-241 Gościcino

Kom.: 666-300-007

Email: biuro@nowak-klima.pl

Wysyłając wiadomość korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zapytanie przez Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak, z siedzibą w Gościcinie, ul. Lęborska 28. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Wiem, że przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia.



  Gdzie pracujemy?

  Pracujemy nie tylko w Rumi! Z przyjemnością zamontujemy klimatyzację również w okolicznych miejscowościach. Sprawdź czy Twoja miejscowość znajduje się na liście, a jeśli jej tam nie znajdziesz to zawsze możesz do nas zadzwonić i zapytać o dostępność usług.

  Kazimierz
  Dębogórze
  Suchy Dwór
  Kosakowo
  Pierwoszyno
  Łężyce
  Zbychowo

  Inne miejscowości:
  Wejherowo
  Reda
  Lębork
  Łeba
  Puck
  Strzebielino
  Luzino