Klimatyzacja – Puck

Chłodnictwo – Klimatyzacja Nowak to dysponująca wieloletnim doświadczeniem firma specjalizująca się w sprzedaży, montażu oraz serwisie urządzeń klimatyzacyjnych na terenie województwa pomorskiego, w tym także obszarze Pucka.

Doświadczenie

Doradztwo

Projektowanie

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób chcących posiadać nowoczesne rozwiązania klimatyzacyjne w swoich biurach, domach czy mieszkaniach. Podejmując współpracę z naszą firmą, zyskują Państwo profesjonalną realizację zlecenia obejmującą projekt, montaż oraz prawidłowe uruchomienie całości systemu klimatyzacyjnego.

Wszystkie nasze działania opieramy na zdobywanym przez ponad dekadę doświadczeniu oraz kompleksowej wiedzy, o czym świadczyć mogą przyznane naszym specjalistom uprawnienia oraz certyfikaty. Liczne realizacje pozwoliły nam wypracować także najefektywniejsze metody pracy, które przy użyciu specjalistycznych narzędzi cechują się czystością, estetyką oraz bezpieczeństwem, zapewnianym na każdym etapie realizowanych czynności. Jest to niezwykle istotne dla prawidłowej, bezawaryjnej i niezawodnej pracy klimatyzatorów, które mogą posłużyć Państwu przez wiele lat.

Odpowiednio dobrana klimatyzacja jest gwarantem jej wysokiej funkcjonalności, stąd indywidualne podejście do każdego z projektów, uważamy za sprawę kluczową. Gwarantujemy doradztwo na każdym etapie realizacji oraz taki dobór klimatyzacji, która będzie współgrać z Państwa potrzebami oraz możliwościami technicznymi danego budynku.

Chcielibyśmy równocześnie zachęcić Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą firmy, gdzie znalazły się także m.in. kompleksowe usługi z zakresu chłodnictwa.

a może masz już klimatyzację

I szukasz serwisu?

Jesteś z Pucka lub okolic?
Napisz do nas!

Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak
ul. Lęborska 28
84-241 Gościcino

Kom.: 666-300-007

Email: biuro@nowak-klima.pl

Wysyłając wiadomość korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zapytanie przez Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak, z siedzibą w Gościcinie, ul. Lęborska 28. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Wiem, że przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia.  Gdzie pracujemy?

  Pracujemy nie tylko w Pucku! Z radością zamontujemy klimatyzację również w okolicznych miejscowościach. Sprawdź czy Twoja miejscowość znajduje się na liście, a jeśli jej tam nie znajdziesz to zawsze możesz do nas zadzwonić i zapytać o dostępność usług.

  Władysławowo
  Swarzewo
  Gnieżdżewo
  Łebcz
  Połczyno
  Brudzewo
  Rzucewo

  Żelistrzewo
  Smolno
  Mrzezino
  Rekowo
  Chłapowo
  Sławutowo
  Rewa

  Inne miejscowości:
  Wejherowo
  Reda
  Rumia
  Łeba
  Strzebielino
  Luzino
  Lębork