Chłodnictwo i klimatyzacja – szkolenia

Firma Chłodnictwo-Klimatyzacja Nowak oferuje przeprowadzenie kompleksowych szkoleń z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji. W ramach naszych usług znajdują się m.in.:

  • Podstawowe szkolenia z chłodnictwa i klimatyzacji,
  • szkolenia z obsługi urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych,
  • praktyczne szkolenia z podstaw montażu,
  • praktyczne szkolenia pozwalające na prowadzenie diagnostyki sprzętów.

Proponujemy profesjonalne szkolenia w siedzibie naszej firmy. Dzięki nim pracownicy posiądą teoretyczną i praktyczną wiedzę, w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych szkoleniowców.

Dlaczego warto wybrać firmę Chłodnictwo-Klimatyzacja Nowak?

Systemami chłodniczymi oraz klimatyzacyjnymi zajmujemy się od ponad 10 lat. W tym czasie staliśmy się jednym z liderów w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji na terenie województwa pomorskiego. Sprzedaliśmy i zainstalowaliśmy wiele urządzeń w tej branży, dostosowując je do potrzeb Klientów i pozostawiając ich z estetycznie wykonanymi instalacjami. Zajmujemy się również obsługą serwisową.

Klienci cenią nas za wysoką jakość, dokładność, szybkość i czystość wykonywanej pracy. Z częścią referencji mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przekazać Państwu rzetelną wiedzę, wielokrotnie potwierdzoną w praktyce. Są to nie tylko kwestie techniczne, ale i inne cenione przez klientów aspekty. Firma Chłodnictwo-Klimatyzacja Nowak przeprowadziła już wiele szkoleń – zapraszamy także Państwa firmę!

Interesuje Cię szkolenie?
Napisz do nas!

Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak
ul. Lęborska 28
84-241 Gościcino

Kom.: 666-300-007

Email: biuro@nowak-klima.pl

Wysyłając wiadomość korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zapytanie przez Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak, z siedzibą w Gościcinie, ul. Lęborska 28. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Wiem, że przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia.