Klimatyzacja – Reda

Działająca od ponad 10 lat firma Chłodnictwo – Klimatyzacja Nowak to zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów, świadczących usługi z dziedziny sprzedaży, montażu oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych na terenie Redy.

Doświadczenie

Doradztwo

Projektowanie

Nabywane przez wieloletnią pracę z Klientem doświadczenie, a także nastawienie na ciągłe poszerzanie wiedzy i rozwój sprawia, iż jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższej jakości usługi cechujące się dokładnością, kompleksowością oraz profesjonalizmem w każdym calu.

Zdajemy sobie sprawę, iż nie każda osoba zainteresowana posiadaniem klimatyzacji, jest na tyle biegła w tej dziedzinie, aby w pełni zrozumieć zasady działania omawianych systemów chłodzących. Z tego powodu, zapewniamy Państwu kompleksowe doradztwo w doborze odpowiedniego rozwiązania chłodniczego, a także konsultacje oraz fachową poradę na każdym etapie prowadzonych prac.

Biuro, dom, mieszkanie – wszystkie te miejsca w pewnym stopniu różnią się od siebie. Dlatego też indywidualne podejście do każdorazowego montażu klimatyzacji i wentylacji, które uwzględnia miejsce, parametry techniczne oraz potrzeby klienta, uważamy za niezwykle kluczowe.

Nasze działania na terenie Redy, niezależnie od rodzaju zlecenia opieramy na pracy z udziałem specjalistycznych narzędzi oraz sprzętu, przy zachowaniu wszelkich obowiązujących norm bezpieczeństwa. Cenimy sobie estetykę i czystość w trakcie, a także po wykonanej pracy, nie tylko ze względu na kulturę osobistą, ale również z uwagi na działanie samej klimatyzacji. Prawidłowo obsługiwana i zadbana klimatyzacja gwarantuje swą bezawaryjną pracę oraz niezawodność przez długie lata.

Nasza firma specjalizująca się w pracach z zakresu klimatyzacji pragnie zaoferować Państwu również usługi obejmujące działania w sferze chłodniczej, w tym dobór, dostawę, serwis oraz montaż m.in. urządzeń chłodniczych, osuszaczy powietrza i agregatów wody lodowej.

a może masz już klimatyzację

I szukasz serwisu?

Jesteś z Redy lub okolic?
Napisz do nas!

Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak
ul. Lęborska 28
84-241 Gościcino

Kom.: 666-300-007

Email: biuro@nowak-klima.pl

Wysyłając wiadomość korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zapytanie przez Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak, z siedzibą w Gościcinie, ul. Lęborska 28. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Wiem, że przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia.  Gdzie pracujemy?

  Pracujemy nie tylko w Redzie! Z radością zamontujemy klimatyzację również w okolicznych miejscowościach. Sprawdź czy Twoja miejscowość znajduje się na liście, a jeśli jej tam nie znajdziesz to zawsze możesz do nas zadzwonić i zapytać o dostępność usług.

  Władysławowo
  Swarzewo
  Gnieżdżewo
  Łebcz
  Połczyno
  Zbychowo
  Rzucewo

  Żelistrzewo
  Smolno
  Mrzezino
  Rekowo
  Chłapowo
  Sławutowo
  Rewa

  Inne miejscowości:
  Wejherowo
  Puck
  Rumia
  Łeba
  Strzebielino
  Luzino
  Lębork