Serwis klimatyzacji w Redzie

Klimatyzacja to nowoczesne i bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawdza się w każdym pomieszczeniu przeznaczonym do mieszkania lub/i pracy. Jej dobroczynne skutki odczuwalne są szczególnie w lecie, gdy temperatura na zewnątrz jest wysoka. Klimatyzowane pomieszczenia ułatwiają funkcjonowanie w ciągu dnia i lepszy odpoczynek w nocy. Każdy użytkownik klimatyzacji może dostosować temperaturę w pomieszczeniu do własnych potrzeb.

Serwis klimatyzacji w Redzie dokonuje przeglądów, konserwacji i naprawy klimatyzacji. Lata działalności i duże doświadczenie w tego typu pracy znajdują potwierdzenie w pozytywnych opiniach naszych klientów zadowolonych ze współpracy z nami.

Naprawa klimatyzacji Reda – dokładnie i terminowo

Firma Chłodnictwo Klimatyzacja Nowak zajmuje się przeglądami, konserwacją i naprawą klimatyzacji Reda. Działamy w trybie współpracy długofalowej, potwierdzonej stosowną umową z klientem, ale i w trybie doraźnym. Można skorzystać z naszej pomocy w każdej chwili, gdy stwierdzą Państwo nieprawidłowe działanie instalacji klimatyzacyjnej. Doskonale sprawdzamy się w roli pogotowania technicznego od klimatyzacji.

Serwis klimatyzacji Reda serwisuje urządzenia różnych marek. Zawsze dokonujemy wymiany części w klimatyzatorach na oryginalne, których wysoka jakość jest bezsporna. Klienci mogą z nami podpisać umowę na współpracę długofalową. Klient związany z nami umową zawsze traktowany jest w sposób priorytetowy.

Zapraszamy do współpracy

Firma od lat świadczy usługi naprawy klimatyzacji w Redzie i okolicach na najwyższym poziomie. Współpraca z nami to gwarancja poprawnego i niezawodnego działania systemu klimatyzacji w długim czasie. Zapraszamy do współpracy.

Jesteś z Redy lub okolic?
Napisz do nas!

Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak
ul. Lęborska 28
84-241 Gościcino

Kom.: 666-300-007

Email: biuro@nowak-klima.pl

Wysyłając wiadomość korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zapytanie przez Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak, z siedzibą w Gościcinie, ul. Lęborska 28. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Wiem, że przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia.  Gdzie pracujemy?

  Pracujemy nie tylko w Redzie! Z przyjemnością będziemy serwisować klimatyzację również w okolicznych miejscowościach. Sprawdź czy Twoja miejscowość znajduje się na liście, a jeśli jej tam nie znajdziesz to zawsze możesz do nas zadzwonić i zapytać o dostępność usług.

  Władysławowo
  Swarzewo
  Gnieżdżewo
  Łebcz
  Połczyno
  Zbychowo
  Rzucewo

  Żelistrzewo
  Smolno
  Mrzezino
  Rekowo
  Chłapowo
  Sławutowo
  Rewa

  Inne miejscowości:
  Wejherowo
  Puck
  Rumia
  Łeba
  Strzebielino
  Luzino
  Lębork