Serwis klimatyzacji w Lęborku

Klimatyzacja jest jednym z najbardziej pożądanych udogodnień, zwłaszcza w czasie letnich upałów. Czasem jednak jej zainstalowanie jest koniecznością. Serwis klimatyzacji Lębork pomoże w naprawie oraz w utrzymaniu urządzeń klimatyzacyjnych w dobrym stanie.

Szybka i profesjonalna naprawa klimatyzacji

Pomoc w odpowiedniej konserwacji instalacji tego typu oferuje serwis klimatyzacji firmy Chłodnictwo – Klimatyzacja Nowak, który działa również na terenie Lęborka. Jesteśmy w stanie przeprowadzać przeglądy klimatyzatorów oraz dokonywać ich napraw. Zakład pełni funkcję pogotowia technicznego, więc w razie potrzeb możemy świadczyć usługi naprawcze w trybie doraźnym.

O wysokim poziomie wykonywanej przez nas pracy świadczy fakt, że zajmujemy się serwisowaniem klimatyzatorów wszystkich marek. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych.

Osoby i firmy chcące podjąć z nami stałą współprace mają możliwość podpisania z naszym punktem stosownej umowy. Na jej mocy, zobowiązujemy się do priorytetowego traktowania zleceń naszego interesanta.

Zapraszamy do współpracy

Przedstawione argumenty pokazują, że serwis klimatyzacji Lębork cechuje się bardzo wysokim poziomem świadczonych usług. Zachęcamy do podjęcia z nami stałej współpracy. Pomoże to w utrzymaniu Państwa klimatyzacji w dobrym stanie przez długie lata.

Jesteś z Lęborka lub okolic?
Napisz do nas!

Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak
ul. Lęborska 28
84-241 Gościcino

Kom.: 666-300-007

Email: biuro@nowak-klima.pl

Wysyłając wiadomość korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zapytanie przez Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak, z siedzibą w Gościcinie, ul. Lęborska 28. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Wiem, że przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia.  Obszar działania serwisu

  Pracujemy nie tylko w Lęborku! Z radością dokonamy sprawdzenia oraz konserwacji klimatyzacji również w okolicznych miejscowościach. Sprawdź czy Twoja miejscowość znajduje się na liście, a jeśli jej tam nie znajdziesz to zawsze możesz do nas zadzwonić i zapytać o dostępność usług.

  Nowa Wieś Lęborska
  Bąkowo
  Jamy
  Godętowo
  Garczegorze
  Łęczyce
  Dąbrówka

  Lubowidz
  Czarnówko
  Kębłowo Nowowiejskie
  Popowo
  Rozłazino
  Łebunia
  Linia

  Inne miejscowości:
  Wejherowo
  Reda
  Rumia
  Łeba
  Puck
  Strzebielino
  Luzino