Serwis klimatyzacji w Pucku

Klimatyzacja to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, szczególnie w sezonie letnim, kiedy odczuwamy dyskomfort związany z oddziaływaniem wysokich temperatur. Obecnie urządzenia klimatyzacyjne stanowią niemal standardowy element wyposażenia większości obiektów użyteczności publicznej. Warto jednak pamiętać, że dla zapewnienia bezawaryjnej pracy klimatyzatorów konieczne są ich okresowe przeglądy. Profesjonalną pomoc w tym zakresie oferuje serwis klimatyzacji Puck.

Kompleksowy charakter usług

Nasza firma świadczy usługę serwisową, związaną z użytkowaniem klimatyzatorów, w zakres której wchodzą m.in. następujące czynności: kontrola funkcjonalności urządzeń, sprawdzenie szczelności układu chłodniczego, przegląd części elektrycznych oraz czyszczenie i dezynfekcja elementów jednostki wewnętrznej. Kluczowe znaczenie dla efektywnej pracy klimatyzatora ma zwłaszcza oczyszczanie filtrów wewnętrznych, z wykorzystaniem specjalistycznych środków o właściwościach dezynfekcyjnych i grzybobójczych.

Nasi serwisanci w przypadku stwierdzenia usterki urządzenia dokonują jego naprawy. Pełniąc rolę pogotowia technicznego, realizujemy także usługi naprawcze w trybie doraźnym.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zajmujemy się serwisowaniem urządzeń wszystkich producentów, używając jedynie oryginalnych części zamiennych. W swojej pracy stawiamy na jakość świadczonych usług. Nasi pracownicy posiadają stosowne uprawnienia do wykonywania prac serwisowych.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Jesteś z Pucka lub okolic?
Napisz do nas!

Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak
ul. Lęborska 28
84-241 Gościcino

Kom.: 666-300-007

Email: biuro@nowak-klima.pl

Wysyłając wiadomość korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zapytanie przez Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak, z siedzibą w Gościcinie, ul. Lęborska 28. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Wiem, że przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia.  Gdzie pracujemy?

  Pracujemy nie tylko w Pucku! Z radością naprawimy klimatyzację również w okolicznych miejscowościach. Sprawdź czy Twoja miejscowość znajduje się na liście, a jeśli jej tam nie znajdziesz to zawsze możesz do nas zadzwonić i zapytać o dostępność usług.

  Władysławowo
  Swarzewo
  Gnieżdżewo
  Łebcz
  Połczyno
  Brudzewo
  Rzucewo

  Żelistrzewo
  Smolno
  Mrzezino
  Rekowo
  Chłapowo
  Sławutowo
  Rewa

  Inne miejscowości:
  Wejherowo
  Reda
  Rumia
  Łeba
  Strzebielino
  Luzino
  Lębork