Serwis klimatyzacji w Gdyni

Instalacja klimatyzacji to jedno z udogodnień, które znacznie wpływa na komfort codziennego życia. Klimatyzacja doceniana jest przede wszystkim w trakcie letnich upałów. Dla naszego bezpieczeństwa, bardzo ważna jest odpowiednia eksploatacja i pielęgnacja systemu. Serwis klimatyzacji w Gdyni pomaga w naprawie oraz utrzymaniu Waszych urządzeń klimatyzacyjnych w bardzo dobrej kondycji i stanie technicznym.

Profesjonalne wsparcie i naprawa klimatyzacji

Doświadczony zespół naszej firmy Chłodnictwo-Klimatyzacja Nowak, oferuje między innymi serwis klimatyzacji, jej konserwację oraz ewentualne prace naprawcze. Z naszych usług z powodzeniem możecie skorzystać w Gdyni i w jej okolicach. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta i wieloletnie doświadczenie ekspertów, którzy pomogą zadbać o wydajność Waszej klimatyzacji oraz Wasze bezpieczeństwo. Oferujemy również pogotowie techniczne w przypadku nagłych awarii.

Wysoka jakość i terminowość naszych usług sprawiają, że wielu naszych klientów zostaje z nami na lata. W tym czasie przeprowadzamy również niezbędne przeglądy i serwisowanie klimatyzatorów. Jesteśmy przygotowani do obsługi i serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych wszystkich wiodących marek na rynku, a w naszej pracy wykorzystujemy tylko oryginalne i sprawdzone części bezpośrednio od producentów.

Umożliwiamy również podpisanie z nami umowy, która zapewni Wam priorytetową obsługę. To również bardzo duże udogodnienie dla wielu klientów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Gwarancja najwyższej jakości usług oraz indywidualne podejście do klienta sprawiają, że nasz serwis klimatyzacji na terenie Gdyni jest godny polecenia. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów indywidualnych i biznesowych.

Skutecznie zadbamy o to, by Wasze urządzenia klimatyzacyjne były wydajne i bezpieczne przez długie lata. Zapraszamy do współpracy.

Jesteś z Gdyni lub okolic?
Napisz do nas!

Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak
ul. Lęborska 28
84-241 Gościcino

Kom.: 666-300-007

Email: biuro@nowak-klima.pl

Wysyłając wiadomość korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zapytanie przez Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak, z siedzibą w Gościcinie, ul. Lęborska 28. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Wiem, że przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia.  Gdzie pracujemy?

  Pracujemy nie tylko w Gdyni! Z radością naprawimy klimatyzację również w okolicznych miejscowościach. Sprawdź czy Twoja miejscowość znajduje się na liście, a jeśli jej tam nie znajdziesz to zawsze możesz do nas zadzwonić i zapytać o dostępność usług.

  Babie Doły
  Chwarzno-Wiczlino
  Chylonia
  Cisowa
  Działki Leśne
  Dąbrowa
  Grabówek
  Kamienna Góra
  Karwiny
  Leszczynki
  Mały Kack
  Obłuże
  Oksywie
  Orłowo
  Pogórze
  Pustki Cisowskie-Demptowo
  Redłowo
  Śródmieście
  Wielki Kack
  Witomino-Radiostacja
  Witomino-Leśniczówka
  Wzgórze św. Maksymiliana

  Inne miejscowości:
  Wejherowo
  Reda
  Rumia
  Łeba
  Strzebielino
  Luzino
  Lębork