Serwis klimatyzacji w Rumi

Posiadanie odpowiednio dopasowanej klimatyzacji pozwoli zapewnić optymalne warunki temperaturowo – wilgotnościowe w pomieszczeniu, a co za tym idzie poprawić komfort przebywających tam mieszkańców bądź pracowników. Przekłada się to bezpośrednio na wzrost samopoczucia oraz efektywności, dlatego tak ważne jest utrzymywanie całości systemu w należytym stanie. Jest to możliwe poprzez odpowiedni serwis klimatyzacji zapewniany przez posiadającą wieloletnie doświadczenie firmę Chłodnictwo – Klimatyzacja Nowak, działającą od lat na terenie Rumi.

Szybka i profesjonalna naprawa klimatyzacji

Zespół wykwalifikowanych specjalistów z zakresu serwisu oraz napraw klimatyzacji podejmie się wszelkiego rodzaju przeglądów klimatyzatorów, a także w razie potrzeby dokona ich stosownych renowacji.

W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z klimatyzacją, które wymagałyby natychmiastowych działań naprawczych, nasza firma, pełniąc funkcję pogotowia technicznego, zapewni odpowiednią pomoc w trybie doraźnym. Serwis klimatyzacji i wchodzący w jego skład fachowcy, podejmą się naprawy urządzeń wszystkich dostępnych na rynku marek.

W trakcie przeprowadzania koniecznych czynności serwisowych takich jak naprawa klimatyzacji, firma korzysta wyłącznie z oryginalnych części zamiennych, tak aby w możliwie, jak największym stopniu chronić urządzenia przed przyszłymi możliwymi uszkodzeniami.

Zapraszamy do współpracy

Serwis klimatyzacji działający w mieście Rumia zachęca osoby oraz firmy chcące podjąć stałą współpracę do podpisania stosownej umowy, na mocy której wszelkie zlecenia dla naszego interesanta będą traktowane w sposób priorytetowy.

Jesteś z Rumi lub okolic?
Napisz do nas!

Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak
ul. Lęborska 28
84-241 Gościcino

Kom.: 666-300-007

Email: biuro@nowak-klima.pl

Wysyłając wiadomość korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zapytanie przez Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak, z siedzibą w Gościcinie, ul. Lęborska 28. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Wiem, że przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia.  Gdzie pracujemy?

  Pracujemy nie tylko w Rumi! Z przyjemnością będziemy serwisować klimatyzację również w okolicznych miejscowościach. Sprawdź czy Twoja miejscowość znajduje się na liście, a jeśli jej tam nie znajdziesz to zawsze możesz do nas zadzwonić i zapytać o dostępność usług.

  Kazimierz
  Dębogórze
  Suchy Dwór
  Kosakowo
  Pierwoszyno
  Łężyce
  Zbychowo

  Inne miejscowości:
  Wejherowo
  Reda
  Lębork
  Łeba
  Puck
  Strzebielino
  Luzino