O Firmie

Nasza firma z siedzibą w Gościcinie (niedaleko Wejherowa) działa na terenie województwa pomorskiego.

Zapewniamy fachową obsługę urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Nasz serwis to nie tylko dobrze dobrany zespół doświadczonych ludzi, ale także własna flota z sporym bagażem części sewisowych, dzięki czemu często jesteśmy w stanie naprawić urządzenie w bardzo krótkim czasie.

Wszyscy nasi serwisanci posiadają ważne szkolenia i certyfikaty F-Gazowe.

Zajmujemy się szeroko rozumianym odzyskiem ciepła. Przebudowujemy instalacje tak, by wykorzystać maksymalnie nadwyżki ciepła powstające podczas pracy urządzeń do ogrzania wody użytkowej lub pomieszczeń. Świadczymy kompleksowe usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji.

Nasze wieloletnie doświadczenie, solidność, słowność i wysoka jakość są gwarancją zadowolenia z naszych usług. W każdej chwili służymy pomocą i radą.

Klienci, którzy maja podpisane umowy serwisowe mogą liczyć na szybszy czas reakcji, niższe stawki, telefoniczne wsparcie techniczne oraz zdalny monitoring temperatur.

W nagłych przypadkach nasi stali klienci mają pierwszeństwo i mogą liczyć na szybszą reakcję.

Podczas montażu duży nacisk kładziemy na estetykę, wykonując usługi kompleksowo, pracując przy tym czysto, szybko i dokładnie. Montaże instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych wykonywane przez firmę Chłodnictwo Klimatyzacja Nowak mogą konkurować z najlepszymi firmami w branży.

Zapraszamy do współpracy!

Referencje

Zaufali nam