Klimatyzacja – Lębork

Chłodnictwo – Klimatyzacja Nowak od wielu lat działa na terenie Lęborka świadcząc usługi sprzedaży, montażu oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych. Zespół wykwalifikowanych specjalistów jest gwarantem, że również Tobie dostarczymy niezawodne rozwiązanie do Twojego biura, domu czy mieszkania.

Doświadczenie

Doradztwo

Projektowanie

W ramach naszej oferty gwarantujemy profesjonalne zaprojektowanie klimatyzacji, montaż oraz uruchomienie klimatyzatorów. Wszystkie nasze usługi są świadczone przez doświadczonych fachowców z użyciem specjalistycznych narzędzi przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Każdy montaż klimatyzacji jest inny i wymaga różnego nakładu pracy, dlatego do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, uwzględniając potrzeby Klienta oraz parametry danego miejsca.

Klimatyzację z montażem wykonujemy z najwyższą dbałością o czystość oraz jakość montażu, która ma kluczowe znaczenie dla bezawaryjnej i niezawodnej pracy klimatyzatorów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy wysoką jakość naszych usług.

a może masz już klimatyzację

I szukasz serwisu?

Najlepsze rozwiązania
dla wymagających

Bazując na wieloletnim doświadczeniu pomagamy w wyborze jak najlepszych rozwiązań opartych na potrzebach i możliwościach Klienta i docelowego miejsca instalacji. Oferujemy montaż następujących rodzajów klimatyzatorów:

 • Klimatyzatory ścienne, jak sama nazwa wskazuje, są montowane na ścianach w budynkach. Znajdują zastosowanie zarówno w biurach, restauracjach, hotelach, jak i w domach oraz mieszkaniach. Nowoczesne modele urozmaicają wnętrze i się do nie dopasowują.
 • Klimatyzatory podsufitowe są energooszczędnym i szybkim sposobem na ochłodzenie biur, sklepów, czy hoteli. Pozwalają zachować łatwy montaż i wpływają na równomierne rozprowadzenie strugi powietrza. Odznaczają się zazwyczaj efektywnością, ładnym wyglądem, cichym trybem pracy i dużym zasięgiem chłodzącego powietrza.
 • Klimatyzatory przypodłogowe to wydajny sposób na zapewnienie odpowiedniej temperatury przez cały czas. Na rynku znajdziemy sporo tego typu rozwiązań, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. To funkcjonalne rozwiązanie zazwyczaj jest stosowane w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Plusem jest wygoda i łatwe użytkowanie.
 • Klimatyzatory kasetonowe cechują się energooszczędnością i wydajnością. Mogą mieć nawiew jedno, dwu lub czterokierunkowy. Największą efektywnością cieszą się urządzenia czterokierunkowe, które mają za zadanie równomiernie rozprowadzać powietrze.
 • Klimatyzator kanałowy stanowi połączenie systemu kanałów, jakie rozprowadzane się w całym budynku. Instalacja w tym przypadku przechodzi przez ściany lub strop, a kanały mają okrągły lub prostokątny strop. Montaż wiąże się z wykonaniem przepustów.

Jesteś z Lęborka lub okolic?
Napisz do nas!

Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak
ul. Lęborska 28
84-241 Gościcino

Kom.: 666-300-007

Email: biuro@nowak-klima.pl

Wysyłając wiadomość korzystając z formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zapytanie przez Chłodnictwo Klimatyzacja Tomasz Nowak, z siedzibą w Gościcinie, ul. Lęborska 28. Zgoda jest dobrowolna i mogę ją cofnąć w każdej chwili. Wiem, że przysługuje mi także prawo wglądu do moich danych, ich poprawienia lub usunięcia.  Gdzie pracujemy?

  Pracujemy nie tylko w Lęborku! Z radością zamontujemy klimatyzację również w okolicznych miejscowościach. Sprawdź czy Twoja miejscowość znajduje się na liście, a jeśli jej tam nie znajdziesz to zawsze możesz do nas zadzwonić i zapytać o dostępność usług.

  Nowa Wieś Lęborska
  Bąkowo
  Jamy
  Godętowo
  Garczegorze
  Łęczyce
  Dąbrówka

  Lubowidz
  Czarnówko
  Kębłowo Nowowiejskie
  Popowo
  Rozłazino
  Łebunia
  Linia

  Inne miejscowości:
  Wejherowo
  Reda
  Rumia
  Łeba
  Puck
  Strzebielino
  Luzino